Про Компанію

Комплексні професійні послуги у сфері кондиціонування та водонагрівання

Про компанію “SERVICE 8-10”. Якщо ви шукаєте професійне сервісне обслуговування або ремонт систем кондиціювання повітря, бойлерів, або є необхідність придбати якісну техніку, ми Вам у цьому допоможемо. Ось уже більш ніж сім років нашої присутності на ринку ми забезпечуємо безперебійне функціонування обладнання будь-якого ступеня складності. Ми на зв’язку 24/7. Наша компанія працює у Києві та Київській області.

До послуг компанії належить: сервіс побутових кондиціонерів, систем кондиціювання та бойлерів. У послуги побутових кондиціонерів, систем кондиціювання та бойлерів входить: продаж, встановлення, заправка, діагностика, ремонт, обслуговування: профілактика та чищення.

Наша Філософія

Девіз нашої компанії: “совершенству нет предела”.
Філософія компанії полягає у наданні високоякісних послуг за адекватну вартість.
Ви довіряєте нам комфорт свого будинку, офісу – ми робимо це якісно.

Наші переваги

Ми не багатослівні і не створюємо видимість роботи. Виконуємо роботи акуратно і завжди цінуємо кожного клієнта. Ми надаємо якість.

Наша компанія працює як з великими замовниками, так і з приватними особами, на постійній основі та в рамках одного замовлення. Наша мета – щоб ви завжди були у приємній атмосфері зі свіжим повітрям влітку та теплим затишком взимку. Правильне технічне обслуговування техніки – це запорука її тривалої та бездоганної роботи. Чи варто ризикувати?

Виконуючи роботу, ми надаємо гарантію! Для нас важливо, щоб ви знали, що ми несемо відповідальність. Крім цього, ми контролюємо якість виконуваних робіт на всіх етапах, оперативно реагуємо на критику та зауваження. Таким чином ми прагнемо стати найкращими у сфері послуг сервісного обслуговування кондиціонерів та бойлерів.

Отже, наші переваги:

Индивидуальный подход компании в бизнесе

Індивідуальний підхід

Гарантия на все виды работ

Надаємо гарантію

Большой опыт работы сотрудников в компании

Великий досвід роботи

Стоимость услуг обслуживания сервиса

Адекватні ціни

График работы компании

Ми працюємо і у вихідні

Найдем выход из нестандартных ситуаций

Знайдемо вихід із нестандартних ситуацій

Місія компанії

Основним завданням та метою діяльності компанії “Сервіс 8-10” є зміцнення своєї позиції на українському ринку в ролі відповідального та надійного партнера та забезпеченні кожного клієнта найкращим сервісом на ринку!

Ви можете бути впевнені, що звернувшись до нас, Ви отримаєте необхідну консультацію та допомогу у вирішенні Вашої проблеми. Ми цінуємо кожного клієнта!

Пролистать наверх

Поможем быстро почистить или отремонтировать ваш кондиционер или бойлер

(096) 747 09 59
(050) 669 42 01

ПН.-ВС. 8:00-22:00

Зворотній дзвінок

Залишіть ваші контактні дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом